O nás

Těhotenství, mateřství, rodičovství. Nejkrásnější období v životě každé ženy, maminky a my jedním dechem dodáváme, že to může být období také pořádně náročné.

Proto vznikla prodejna BabyZlin.cz – ze zkušeností dvou maminek celkem tří dětí. V naší prodejně najdete zboží a výrobky, které jsme samy jako maminky vyzkoušely, používaly nebo používáme při péči o naše děti.

Při výběru zboží dbáme na kvalitu, původ výrobku a v neposlední řadě také design. Vybíráme značky, které v sobě spojují precizní provedení, špičkovou kvalitu, přírodní materiály a mají svůj příběh, který je nám blízký. Jako příklad můžeme uvést holandskou značku Joolz, která se stará o udržitelnost přírody a za každý vyrobený kočárek vysadí v Amazonii strom.

Jsme moc rádi, že na naší prodejně tak najdete nejen prestižní světové značky jako je Joolz, Muuvo, Lodger, Medela,  Suavinex, Done by Deer, La Millou, Mamas Papas, ale také produkty z dílen českých firem – Cik Cak, Rockino, Bellou, Pinkie.

Naše prodejna je bezbariérová – chceme, aby nákup u nás byl příjemnou záležitostí, kdy pohodlně nakoupíte s kočárkem a veškeré zboží si tak v klidu prohlédnete a vyzkoušíte. Pro batolata a předškoláky máme k dispozici dětský koutek.

Našim cílem je nabídnout zákazníkům to nejlepší z dětského sortimentu – od kočárků přes ergonomická nosítka, produkty pro péči o miminko, kojenecké potřeby, doplňky pro krmení a kojení a certifikovanou bio kosmetiku.

Naší vizí je prodejna, kde zákazník dostane špičkový servis týkající se nabízeného zboží. Naše práce není jen prodej zboží, ale také školení a vzdělávání se v oblasti nabízeného sortimentu tak, abychom vám poskytli veškeré potřebné informace. Rovněž se snažíme, abyste se u nás vždy cítili příjemně a rádi se k nám vraceli.

Aby tým BabyZlin.cz byl kompletní, musím zde zmínit také tatínky a prarodiče našich dětí, kteří mají na značce a prodejně BabyZlin.cz obrovský podíl – ať už zmíníme mužské práce při vzniku prodejny nebo péči babiček a dědečků o naše skřítky v době, kdy nás najdete za pultem.

Tak ať se vám u nás líbí! 😊

Za tým BabyZlin.cz

Jana Chaloupková

Adresa

Bartošova 42
760 01 Zlín

Telefon

+420 777871687

Email

babyzlin@babyzlin.cz

Jsme rodinná společnost zabývající se prodejem značkových kočárků a dětského zboží ve Zlíně.